:: WYNIKI KONKURSU

08.06.2016

WYNIKI KONKURSU

 Szanowni Państwo,

Dobiegła końca IV edycja konkursu JESTEM POLAKIEM.

Do mojego biura poselskiego spłynęła rekordowa liczba ponad 300 prac konkursowych! Komisja oceniająca spotkała się z niemałym problemem bowiem wszystkie prace plastyczne, literackie, a także nagrane filmy, wykonane zostały na bardzo wysokim poziomie. Cieszę się, że młodzież wykazała się dużą wyobraźnią i znajomością początków państwa polskiego, a także związanym z tym Jubileuszem 1050-lecia Chrztu Polski. Tym bardziej z wielką radością przesyłam Państwu listę Laureatów IV edycji JESTEM POLAKIEM.

Wszystkich uczestników natomiast zapraszam na Wielki Finał, wręczenie nagród i dyplomów udziału. Uroczystość odbędzie się 20 czerwca o godz.11.00 w Szkole Podstawowej nr 3 im. Powstańców Wlkp. w Chodzieży (ul. Kochanowskiego 1).

Liczę na to, że przyjedziecie wszyscy - Drodzy Nauczyciele, Opiekunowie wraz ze swoimi wychowankami  na podsumowanie konkursu.

Bardzo proszę o potwierdzenie udziału mailowo: biuro@mjanyska.pl (z dopiskiem 1050 Finał konkursu JESTEM POLAKIEM) bądź telefonicznie 607-805-037/781-808-069.

Korzystając z okazji gratuluję wszystkim  ukończenia kolejnych klas, szkół, a z okazji zbliżających się wakacji życzę udanego wypoczynku i samych słonecznych dni!

Pozdrawiam serdecznie,

 

Maria Małgorzata Janyska

  Posłanka na Sejm RP

 

WYNIKI IV EDYCJI KONKURSU JESTEM POLAKIEM

:: Komentarze

:: facebook