:: Spotkajmy się na Placu Wolności!

29.05.2013

Spotkajmy się na Placu Wolności!

Dużymi krokami zbliża się kolejne święto, podczas którego możemy pokazać, że nie wstydzimy się swojej historii i jesteśmy dumni będąc obywatelami Rzeczpospolitej Polskiej!  W dniu 4 czerwca przypada kolejna rocznica pierwszych demokratycznych wyborów Parlamentarnych w Polsce – w związku z tym będziemy obchodzić Święto Wolności.

 
Dla uczczenia tak pięknej rocznicy zachęcam uczniów do wzięcia udziału w Akcji „Nasza Biało-Czerwona”! Wydarzenie polegać będzie na stworzeniu przez dzieci i młodzież flagi biało-czerwonej, która rozmiarem pokryje teren Placu Wolności w Czarnkowie.
 
Materiały będą udostępnione przez moje biuro poselskie, ale jeśli przyniesiecie Państwo również swoje flagi, chorągiewki, albo zachęcicie uczniów do biało-czerwonego ubioru, to będziemy jeszcze bardziej widoczni w swoim wyrazie.
 
Głównym punktem programu będzie stworzenie wspólnej fotografii przedstawiającej narodowy symbol Polski w tak dużym wymiarze w Czarnkowie, a później pokazanie naszego patriotyzmu Polsce – może i światu! Promujmy Patriotyzm, propagujmy szacunek dla wspólnej historii i symboli narodowych.
 
Spotkajmy się na Placu Wolności w Czarnkowie !

 

:: Komentarze

:: facebook