:: Coroczne Zmagania w konkursach w Technikum Leśnym w Goraju

18.05.2013

Coroczne Zmagania w  konkursach w Technikum Leśnym w Goraju

Zgodnie z wieloletnią już tradycją w Zespole Szkól Leśnych w Goraju rozbrzmiała muzyka myśliwska – tym razem dodatkowo w ramach Jubileuszu 90-lecia Polskiego Związku Łowieckiego. Impreza odbyła się 18 maja br., a w scenariuszu obchodów przewidziano m.in. XI Ogólnopolski Konkurs Wabienia Jeleni, XIX Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich, X Pilski Pokaz Psów Ras Myśliwskich, III Pilski Konkurs Oceny Poroży Jeleni oraz przegląd Chórów Powiatu czarnkowsko-Trzcianeckiego.

Po raz kolejny również w Komitecie Honorowym zasiadła Posłanka Maria Małgorzata Janyska. Witając wszystkich gości podkreśliła wysiłki Organizatorów i perfekcyjne przygotowanie, a także atmosferę wydarzenia, które mimo konkursowych rywalizacji, przebiega jak spotkanie przyjaciół.
Na zakończenie konkursów Maria Janyska, w imieniu wszystkich Gości, złożyła gratulacje zwycięzcom i wiernym uczestnikom zmagań, a wszystkim członkom Polskiego Związku Łowieckiego z okazji tak znaczącego Jubileuszu życzyła dalszych realizacji zainteresowań i pomyślności.
 
Renata Wujec
Asystentka Poseł Marii Janyska
 

 

:: Komentarze

:: facebook