:: Rok Szkolny 2020/2021

01.09.2020

Rok Szkolny 2020/2021

Szanowni Nauczyciele, Rodzice,

Drodzy Uczniowie,
Poprzedni rok szkolny był zupełnie inny niż wszystkie. Jego druga połowa wymagała od kadry nauczycielskiej, uczniów i rodziców, samorządów, nie lada zaangażowania, żeby realizować proces nauczania. Z tego miejsca składam za to Państwu wyrazy uznania.
Była to próba, którą wszyscy przeszliście, do której nie mogliście się wcześniej przygotować, a która najbardziej Was obciążyła.
Dziś, rozpoczynając kolejny rok szkolny, wszyscy zastanawiamy się jaki on będzie. Zdaję sobie sprawę, że macie Państwo więcej pytań niż odpowiedzi, że na każdym kroku pojawiają się wątpliwości. Jestem przekonana, że zrobiliście Państwo wszystko, aby stworzyć jak najlepsze warunki do tego, aby zajęcia odbywały się w sposób bezpieczny, ale nie od Was zależy wiele aspektów. Wraz z parlamentarzystami z mojego klubu staramy się, żeby poprawić ten stan.
Na koniec życzę wszystkim zdrowia i bezpiecznego procesu edukacyjnego. Niech ten rok szkolny przebiega Państwu spokojnie na tyle, na ile pozwalać będą warunki w wyjątkowych czasach, w których wszyscy się znaleźliśmy.
Łącząc pozdrowienia pozostaję z wyrazami szacunku,
/-/ Maria Małgorzata Janyska
Posłanka na Sejm RP

:: Komentarze

:: facebook